KONST / Litografier / Färglitografi 11535274

nr 1153 5274

Pierre Dmitrienko

(1925-1974), Frankrike

Färglitografi, 1972, signerad och numrerad 97/300, motivet: 69x50 cm

Pierre Dmitrienko, fransk bildkonstnär född 1925, död 1974.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 december 2017
kl 18:40:53

15/12 17:06:50 1      Vinnande bud

Pierre Dmitrienko

Läs mer om Pierre Dmitrienko